Prezentációs Technikák vetélkedőt hirdet az SZTE Tehetségpont

Lehet a tudomány látványos, sőt hatásos! Az SZTE Tehetségpont és a Toastmasters idén is megrendezi Prezentációs Technikák nevű vetélkedőjét, amely során értékes nyereményre és versenyképes ismeretekre tehetnek szert a karok és az egyetem hallgatói.

SZTE Tehetségpont_Prezentációs Technikák

A Szegedi Tudományegyetem legjobb előadóit keresi idén is az SZTE Tehetségpont és a Toastmasters Prezentációs Technikák nevű vetélkedőjén. A megmérettetésre, ahol minden tudományág képviselője megmutathatja: kutatása, kedvenc témája igenis érthető, sőt élvezetes, az egyetem bármely hallgatója jelentkezhet! A 100 ezer forintos fődíj mellett értékes nyereményekért és szakmai lehetőségekért is versengenek majd az előadók.

Az összegyetemi fordulót április 12-én 14 órától tartják. Helyszín: Agóra, Informatórium

Jelentkezési feltételekről és a verseny további részleteiről bővebb tájékoztatás a www.facebook.com/SZTE.Tehetsegpont/ vagy a sztehetseg@gmail.com e-mail címen kapható.