2015. június

2015. június 30.

A Szegedi Tudományegyetemre látogatott Antonios Theocharous ciprusi nagykövet. 2015. június 26-i látogatásán a diplomata megismerkedett a Szegedi Tudományegyetemen folyó oktatói, kutatói munkával és tárgyalásokat folytatott az együttműködési lehetőségekről.

2015. június 29.

2015. június 27-én 10 órai kezdettel az egyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjának kongresszusi termében rendkívüli Fogorvosdoktor Avató Ünnepi Szenátus Ülést tartottak.

2015. június 25.

A felsőoktatási intézmények közül az első között látogatta meg a Szegedi Tudományegyetemet Colleen Bell, az Amerikai Egyesült Államok magyarországi nagykövete, aki Szabó Gábor akadémikussal, rektorra az együttműködésről tárgyalt, majd találkozott Fulbright ösztöndíjas hallgatókkal is.

2015. június 20.

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben