2018. június

2018. június 19.

A hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatást az SZTE Oktatási Igazgatósága. A kérdőív július 9-ig a CooSpace-ben érhető el.

2018. június 14.

A június 23-áról 24-ére virradó éjszaka 16. alkalommal nyílnak meg a múzeumok kapui, és számos helyszínen és intézményben változatos programok várják a szegedi érdeklődőket.

2018. június 14.

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni. Jelentkezési határidő: 2018. július 11. (szerda)

2018. június 12.

2018. június 16-án (szombaton 9.00 és 15.00 között) immár tizenkettedik alkalommal kerül megrendezésre az SZTE Alma Mater Weekend és Sportnap. Az SZTE Alma Mater munkatársai idén is várják az SZTE volt és jelenlegi hallgatóit és dolgozóit az SZTE Sportközpontba, a Hattyas sorra.

2018. június 07.

Több mint 30 helyet javítva tavalyi eredményén, idén a 470. helyen áll a Szegedi Tudományegyetem a legfrissebb Quacquarelli Symonds (QS) ranglistán. Ezzel az eredménnyel Magyarországon a legjobb egyetem, az összes vizsgált intézményt tekintve pedig a világ legjobb 12 százalékba tartozik az SZTE.