2016. augusztus

2016. augusztus 30.

Az Alumni Mentorprogram hatodik ciklusára újabb olyan volt SZTE-s szakemberek jelentkezését várják, akik önkéntesként szívesen mentorálnának jelenlegi illetve frissen végzett SZTE-s diákokat. A cégeket és a szakterületeket illetően is egyre bővülő program iránt érdeklődők szeptember 5-ig küldhetik el szándéknyilatkozataikat az októbertől induló 4 hónapos mentorálási időszakra.

2016. augusztus 22.

A 2016-17-es tanévben is kaphatóak a kedvezményes Universitas Színházbérletek az SZTE Kulturális Irodában (Dugonics tér 13.). A kedvezményes bérletek három nagyszínházi és három kisszínházi előadás megtekintését teszik lehetővé kétféle bérletkonstrukcióban.

2016. augusztus 06.

2016. augusztus 8-19. között bezár az SZTE épületeinek nagy része. Az egyetem egészségügyi részlegeiben a betegellátás a szünet alatt is működik.

2016. augusztus 05.

A hagyományoknak megfelelően a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának hallgatói is jelen lesznek a rendezvényen az SZTE Egyetemi Negyedben, közvetlenül a JATE-Burn sátor mellett.

2016. augusztus 03.

A Szegedi Tudományegyetem idén is kiköltözik a SZIN-re! Az ország nyárzáró zenei fesztiválján az Egyetemi Negyedben a karok és az egyetem egységei minden eddiginél több és izgalmasabb programot kínálnak.

2016. augusztus 01.

A Magyar Közlöny 2016. július 21-i számában megjelent, hogy Orbán Viktor miniszterelnök úr dr. Fendler Judit egészségügyi közgazdászt nevezte ki a Szegedi Tudományegyetem kancellárjává.