2017. július

2017. július 28.

Tizedik alkalommal rendezik meg a Lótusznapokat az SZTE Füvészkertben. Augusztus 5-én és 6-án zenével, tánccal, ízekkel és illatokkal idézik a kelet varázsát.

2017. július 27.

Uniós pénzből fejleszti egészségtudományi képzéseit az SZTE. A magasabb színvonalú képzésekhez szükséges épületek kialakítására majdnem 7 milliárd forintot költ a szegedi egyetem. A tervek szerint 2020-ra a Fogorvostudományi Kar átveheti új bázisát a Vasas Szent Péter utcában.

2017. július 26.

Gratulálunk minden sikeresen felvételiző fiatalnak!

2017. július 25.

Szakkollégiumi nyílt napra várják augusztus 6-án 10 órától azokat a leendő szegedi egyetemistákat, akik szívesen részesei lennének az SZTE Móra Ferenc Szakkollégium mindennapjainak.

2017. július 19.

Milyen ponthatárok lesznek a három népszerű orvosi-egészségtudományi osztatlan képzésen? Hány pont kell az állami ösztöndíjas férőhelyhez?

2017. július 12.

A tavalyi év sikerén felbuzdulva, idén is megrendezzük az "JATE Klubos Öregdiák Találkozót", hogy újra feleleveníthessük az egyetemista éveink legszebb emlékeit. Gyere le velünk a JATÉ-ba július 29-én, szombaton, találkozz régi haverokkal, ismerős arcokkal és táncolj egy nagyot a Ti zenéitekre! Kérd kedvenc slágereidet Dj. Almától, ahogy régen is!

2017. július 12.

Szeged is bekerült Európa 168 kulturális és kreatív városa közé. Az Európai Bizottság felmérése külön kiemeli a Szegedi Tudományegyetem őszi és tavaszi fesztiváljait.

2017. július 03.

Az átállást későbbi időpontra halasztották. A kitűzött legkorábbi új időpont 2017 novembere.