Fókuszban

2017. november 14.

A Szegedi Fogorvosképzésért Alapítvány pályázatot ír ki a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán folyó fogorvosképzés, az oktatás anyagi feltételeinek, struktúrájának és módszereinek javítása érdekében.

2017. október 13.

Tájékoztatjuk azokat a fogorvosokat, akik diplomájukat a Kar jogelődjénél, a Szegedi Orvostudományi Egyetemen (SZOTE) 1968-ban szerezték meg és szakterületükön legalább 30 évig dolgoztak, az arany díszoklevél elnyerése érdekében 2018. április 30-ig nyújthatják be kérelmüket.

2017. október 01.

2017. október 1-november 10.

Az egy hónapon át tartó rendezvénysorozat célja, hogy az egyetemen működő művészeti csoportok és művészi ambíciókkal rendelkező hallgatók mellett neves előadó- és alkotóművészek mutatkozhassanak be Szeged közönsége előtt. A rendezvények minden érdeklődő számára nyitottak, és többnyire ingyenesen látogathatók.

Programfüzet

2017. április 01.

Felhívjuk a sportolni vágyó hallgatók és dolgozók figyelmét, hogy megkezdték a bérletek értékesítését a klinika kertben található sportpályák használatára.