Fókuszban

2018. szeptember 06.

Kövessétek Facebook oldalunkat, hogy friss információkat kapjatok a Fogorvostudományi Karról, és az egyetemi eseményekről.

2018. július 25.

Gratulálunk sikeres felvételi eredményéhez és szeretettel köszöntjük a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán.

Sok sikert és felejthetetlen egyetemi éveket kívánunk. Reméljük az alábbi információk megkönnyítik tanulmányai megkezdését.

2011. október 03.

A Fogorvostudományi Kar működését közhasznú alapítvány segíti, melynek célja a fogorvosképzés feltételeinek javítása.

• február 3. 08:00 - május 16. 00:00
    május 7. 08:00 - 9. 17:00
    Engedje meg, hogy ezúton hívjuk meg a Magyar Fogorvosok Egyesületének szervezésében már 15 éve hagyományosan megrendezésre kerülő Perspektívák a Paro-Implantológiában és a Komprehenzív Fogászatban című konferenciánkra, amelyet 2020. május 7-9. között Szegeden rendezünk meg az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban, amelyre már fogadjuk a regisztrációkat a csatolt jelentkezési lapon és honlapunkon (https://www.symposiumszeged.com/hu/regisztracio).
  • május 18. 08:00 - június 27. 08:00