Kiemelt hírek

2018. június 19.

A hallgatók tanulmányainak minőségi támogatása céljából indított kutatást az SZTE Oktatási Igazgatósága. A kérdőív július 9-ig a CooSpace-ben érhető el.

2018. június 14.

SZTE START néven új ösztöndíjprogramot indított a szegedi egyetem, mellyel azokat a tehetséges, végzős középiskolai diákokat kívánják támogatni, akik idén első helyen jelentkeztek az egyetem valamely képzésére. Az ösztöndíjat pályázat útján lehet elnyerni. Jelentkezési határidő: 2018. július 11. (szerda)

2018. május 08.

Az első alkalommal, ez év áprilisában tartott program jó alkalom volt a Magyarországon egyetemi előkészítő kurzuson résztvevő külföldi diákok számára arra, hogy belekóstoljanak a hallgatói tanlaboratóriumi gyakorlatokba.

2018. március 14.

Örömmel értesítjük Olvasóinkat, hogy egyetemünkön elérhetővé vált a Visible Body felülete, amely interaktív metszetek, 3D modellek és animációk gyűjteménye.

2017. május 31.

Havi 40 ezer forintos támogatást nyújt az SZTE kiemelkedő tanulmányi eredményt elért hallgatóinak a nemzeti felsőoktatási ösztöndíj. Ezzel az ösztöndíjjal egyidejűleg nyújthatják be a hallgatók pályázatukat a kiemelt tanulmányi ösztöndíjra is. Pályázatok beadási határideje 2018. július 2. (hétfő) 2359 óra.