Kiemelt hírek

2020. január 22.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara oktatói-kutatói munka elősegítése érdekében pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2019/2020. tanév tavaszi félévére. A megbízás nyilvános pályázat útján nyerhető el.

2020. január 16.

Az SZTE a „European University Alliance for Global Health - EUGLOH” elnevezésű, öt egyetemből álló európai egyetemi szövetség társalapítója. Ez a projekt számtalan lehetőséget tartogat az SZTE hallgatóinak. Ha az SZTE-re jelentkezel, te döntheted el, hogy a párizsi, a lundi, a portói vagy épp a müncheni egyetem külföldi ösztöndíjait vagy képzéseit szeretnéd igénybe venni, de kutatási projektekhez is csatlakozhatsz.

2020. január 16.

A Szegedi Tudományegyetem Tudományos és Innovációs Rektorhelyettese pályázatot hirdet a Szegedi Tudományegyetem Innovációs Díj elnyerésére.

2020. január 13.

Az ösztöndíj pályázat célja: A fogászati implantológia témaköre messze meghaladja az implantátumok behelyezésének konkrét lépését. A pályázat célja olyan összefüggések feltárása, amelyek messzemenően befolyásolják az implantációs fogpótlások sikerességének esélyeit.

2019. szeptember 26.

A Magyar Fogpótlástani Társaság XXIII. konferenciája, Szegedi Fogorvostalálkozó és Konferencia

2019. szeptember 09.
2019. szeptember 03.

Az idei évben a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara Pro Facultate díjban részesítette Prof. Dr. Rakonczay Zoltánt.

2019. szeptember 03.

Kiválóságokat köszöntöttek Kecskeméten augusztus 20.-án.

2019. július 02.

Átadásra került június 29-én az újdonsült fogorvos doktorok diplomája. Gratulálunk a Fogorvostudományi Kar nevében minden magyar és angol hallgatónak!