Kiemelt hírek

2020. július 23.

Díjátadó filmmel pótolja a Talent ösztöndíj és Kiválósági lista helyezettjeinek minden évben megrendezett gálát a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és az SZTE Junior Akadémia. Idén mentor díjakkal és Áthidaló ösztöndíjjal is bővül a díjeső.

2020. július 10.

Óriási buli és hagyomány is egyben: megfürödtek a szökőkútban a frissen végzett fogorvosok a Dugonics téren.

2020. július 10.

Frissítve! Ezúton kihírdetjük a Fogorvostudományi Kar pályázati rangsorát., és eredményét.

2020. július 09.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara oktatói-kutatói munka elősegítése érdekében pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2020/2021. tanév őszi félévére.

2020. június 29.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. május 26.

Felhívás fogorvosok részére!

2020. május 08.

Hasznos információk pácienseink számára.