Kiemelt hírek

2020. november 06.

Tisztelettel meghívunk minden érdeklődő oktatót, és hallgatót az idei Fogorvostudományi Kar Tudományos Diákköri Konferenciájára, mely 2020. november 11. szerda 08:45-kor kerül megrendezésre online formában.

2020. október 27.

Részletes tájékoztató elolvasható a cikkre kattintva

2020. október 19.

Prof. Dr. Fejérdy Pál egyetemi tanár, életének 75. évében elhunyt.

2020. október 19.

Meghívó a november 5-én csütörtökön megrendezésre kerülő online előadás sorozatra!

2020. október 02.

Kiválóan szerepeltek a Szegedi Tudományegyetem hallgatói az EUGLOH konzorcium keretében 2020. szeptember 28-30. között megrendezett nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencián.

2020. szeptember 28.

Rövid videóban mutatják be a Szegedi Tudományegyetem tanévnyitó ünnepségét. Az esemény rektori és kancellári köszöntővel kezdődött, gólyaesküvel folytatódott és a hallgatóknak szóló pozitív üzenetes konfettiesővel zárult.

2020. szeptember 17.

Rektori és kancellári köszöntővel kezdődött, gólyaesküvel és az SZTE Nobel-díjas rektora szobrának megkoszorúzásával folytatódott, a hallgatóknak szóló pozitív üzenetes konfettiesővel zárult a Szegedi Tudományegyetem Dugonics téri épülete előtti ünnepség. 2020. szeptember 16-án, Szent-Györgyi Albert születésnapján flashmobbal indult az SZTE új tanéve.

2020. szeptember 10.

Több mint százhatvan fiatal kutató folytathatja tudományos munkáját a Magyar Tudományos Akadémia Bolyai János Kutatási Ösztöndíjának támogatásával.

2020. szeptember 01.

A külföldről történő beutazással kapcsolatos jogszabályok változása miatt az alábbiakról értesítjük.

2020. július 23.

Díjátadó filmmel pótolja a Talent ösztöndíj és Kiválósági lista helyezettjeinek minden évben megrendezett gálát a Szegedi Tehetséggondozó Tanács és az SZTE Junior Akadémia. Idén mentor díjakkal és Áthidaló ösztöndíjjal is bővül a díjeső.

2020. július 10.

Óriási buli és hagyomány is egyben: megfürödtek a szökőkútban a frissen végzett fogorvosok a Dugonics téren.

2020. július 10.

Frissítve! Ezúton kihírdetjük a Fogorvostudományi Kar pályázati rangsorát., és eredményét.

2020. július 09.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara oktatói-kutatói munka elősegítése érdekében pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2020/2021. tanév őszi félévére.

2020. június 29.

Július elsejétől – többek között – sor kerülhet külföldi kiküldetések elrendelésére és hivatalos külföldi delegációk fogadására, valamint engedéllyel lehetőség van zárt és nyílt helyen a 100 főnél több személy részvételével tervezett rendezvények megtartására is. A kollégiumok kivételével az egyetemi épületek július elsejétől szabadon látogathatók.

2020. május 26.

Felhívás fogorvosok részére!

2020. május 08.

Hasznos információk pácienseink számára.