Kiemelt hírek

2022. november 29.

2022. november 18-án ünnepélyes keretek között kihirdették a Szegedi Tudományegyetem SZAOK, FOK, GYTK, ETSZK által szervezett Tudományos Diákköri Konferencia Fogorvostudományi Szekciójának díjazottjait.

2022. november 09.

2022. november 18.-án a Fogorvostudományi Kar akkreditált továbbképzést szervez a Szent-Györgyi Napok programsorozat keretein belül melynek előadásait megtekinthetik a cikk folytatásában. Helyszín: Új Klinika Láng Imre terem. (SZTE-FOK/2022.II/00001)

2022. október 20.

Az oktatásért felelős miniszter Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíjat adományoz – tanévenként – a felsőoktatási intézmények kimagasló teljesítményt nyújtó hallgatói részére, melyet az SZTE Fogorvostudományi Karon Prof. Dr. habil. Baráth Zoltán dékán úr, dr. Gombár Angéla dékáni hivatalvezető, és Dr. Engelhardtné Forczeg Judit tanulmányi osztályvezető jelenlétében adott át.

2022. október 18.

Az Új Nemzeti Kiválóság Program 2016-ban indult, több témakörben kiírt ösztöndíjpályázatokat magában foglaló program, melynek célja, hogy a felsőoktatásban részt vevő hallgatói, kutatói kiválóságot támogassa.

2022. október 15.

Az SZTE Alma Mater és az SZTE Sportközpont 2020 óta minden tavasszal SZTE Mozdulj! néven sportos kihívást hirdet az Egyetem volt és jelenlegi hallgatói és dolgozói számára.

2022. október 15.

Megtiszteltetés és öröm is volt egyben, hogy idén is megrendezésre került a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar immáron hagyományteremtő Szegedi Fogorvostalálkozó és Tudományos Konferenciája.

2022. szeptember 08.

A Fogorvostudományi Kar vezetése 2022. szeptember 3.-án Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülés keretén belül köszöntötte a magyar és angol elsőéves fogorvostan hallgatókat, ahol eskütételre került sor.

2022. szeptember 02.

Prof. Dr. Rovó László, a Szegedi Tudományegyetem rektora az SZTE Tanévnyitó Ünnepi Szenátusülés keretein belül adta át a díjakat. Az idei évben

2022. július 07.

Átadásra került július 2-án az újdonsült fogorvos doktorok diplomája. Gratulálunk a Fogorvostudományi Kar nevében minden magyar és angol hallgatónak!

2022. július 07.

A bizottság által jóváhagyott SZTE FOK kari rangsor a következő.

2022. június 17.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara oktatói-kutatói munka elősegítése érdekében pályázatot hirdet demonstrátori feladatkör betöltésére a 2022/2023. tanév őszi félévére. A megbízás nyilvános pályázat útján nyerhető el.

2022. május 18.

2022. május 17-én került sor a Fogorvostudományi Kar, Konzerváló és Esztétikai Fogászati Tanszék oktatójának, Dr. T. Szabó Veronika PhD értekezésének nyilvános vitájára.

2022. május 18.

2022. május 13-án került sor a Fogorvostudományi Kar, Konzerváló és Esztétikai Fogászati Tanszék oktatójának, Dr. Nagy Eszter PhD értekezésének nyilvános vitájára.