I_szeszt_2016_SZTE-FOK_kezdo

Első Szegedi Egyetemi Színházi Találkozó (SZESZT)

2016. március 11-14.

A találkozó – amelyet a Szegedi Egyetemi Színház szervez - elsősorban egyetemisták munkáit vonultatja fel, a helyi társulatokon kívül többek között Budapestről, Veszprémből, Pécsről és Debrecenből érkeznek színházi közösségek. Az előadások helyszíne a Szegedi Pinceszínház, a JATE klub, a Kövér Béla Bábszínház és a szegedi Ifjúsági Ház és Rendezvényközpont.

Az ingyenesen megtekinthető produkciókról esténként a Milleniumi kávéházban neves szakemberek (Büky Bea színművész, Balog József a Thealter fesztivál művészeti vezetője; és Rédei Roland színművész) vezetése mellett beszélgethetnek az érdeklődők. A fesztivál repertoárját bővíti egy kortárstánc előadás, egy utazás a Nosztalgia Villamoson, valamint koncertek! Emellett pedig színházi workshopon is részt vehetnek az egymás munkamódszerére kíváncsi fellépők.

Első Szegedi Egyetemi Színházi Találkozó (SZESZT) - vtvszeged.hu

Az Első Szegedi Egyetemi Színházi Találkozó programja itt érhető el, a Szegedi Egyetemi Színház Facebook oldala pedig itt található.

szeszt_2016_plakat