mentor_program_2016_tavasz_SZTE-FOK_kezdo

Jelentkezzen Ön is mentornak!

2016. március elején indul az SZTE Alma Mater Alumni Mentorprogramjának újabb tavaszi ciklusa. Jelentkezési határidő:

2016. január 25.

Olyan egykori szegedi egyetemisták jelentkezését várják, akik szívesen mentorálnának.

Az alumni mentorálás személyes kapcsolat egy tapasztalt, volt SZTE-s szakember és a hallgató között. A mentor megosztja tudását és tapasztalatait a hasonló pályára készülő hallgatóval, hogy segítse annak szakmai előmenetelét.

A kezdeményezés jóval rugalmasabb, mint egy gyakornoki program. Havonta legalább 3 alkalommal érdemes találkozni a mentorálttal, persze ennél jóval többet is lehet, ha a mentor időbeosztása ezt engedi. Emellett, amikor nincs lehetőség személyes találkozásra, online is folyamatos lehet a kapcsolattartás mentor és mentoráltja között.

Ha kérdése van vagy érdekli a mentorálás, szívesen foglalkozna hallgatókkal, kérjük, jelentkezzen e-mail-ben 2016. január 25-ig.

További információk

Mentori szándéknyilatkozat