TDK hírek

Idén 2023. november 15-én (szerdán) tartjuk a TDK Fogorvostudományi Szekciójának helyi fordulóját. Szeretettel várjuk hallgatóinkat és kollégáinkat a rendezvényre! Helyszín: SZTE FOK B épület Sárga terem.

2022. november 18-án ünnepélyes keretek között kihirdették a Szegedi Tudományegyetem SZAOK, FOK, GYTK, ETSZK által szervezett Tudományos Diákköri Konferencia Fogorvostudományi Szekciójának díjazottjait.

Átadták a Szegedi Tudományegyetem SZAOK, FOK, GYTK, ETSZK által szervezett Tudományos Diákköri Konferencia Fogorvostudományi Szekció nyertes hallgatóinak díjazásait.

Konferenciai előadásával elnyerte az „Excellence in Dentistry-Law / Medical Malpractice / Business-Health Sciences-Sport Sciences poster„ díjat.

Az online formában megtartott 35. OTDK után, Szegeden személyesen is vendégül láthatták az Orvos- és Egészségtudományi Szekció tagozatainak első helyezettjeit a Hunguest Hotel Forrásban. A tavaszi online konferencia során elmaradt személyes találkozást, szakmai ismeretek megosztását is sikerült pótolni 2021. szeptember 2-án – áll az egyetem közleményében.

Az idei évben 2013 után ismét a Szegedi Tudományegyetemen került sor az Országos Tudományos Diákköri Konferencia (OTDK) Orvos- és Egészségtudományi Szekciójának lebonyolítására, amely a COVID-19 járványügyi helyzetre való tekintettel online formában történt 2021. április 6. és 9. között.

Tisztelettel meghívunk minden érdeklődő oktatót, és hallgatót az idei Fogorvostudományi Kar Tudományos Diákköri Konferenciájára, mely 2020. november 11. szerda 08:45-kor kerül megrendezésre online formában.

Kiválóan szerepeltek a Szegedi Tudományegyetem hallgatói az EUGLOH konzorcium keretében 2020. szeptember 28-30. között megrendezett nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencián.

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar 2019. november 13-15. között rendezte meg a helyi TDK Konferenciát.

Az idei évben Dr. Baráth Zoltán Dékán átadta a TDK Konferencia díjazottjainak okleveleit. Díjazottjaink névsora a következők:

A 2017. évi SZTE ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK TDK konferencia időpontja:

2017. november 15-17.

Az absztraktok feltöltésének várható időszaka: 2017. október 2-16.

Kiváló eredmények az OTDK Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában. Gratulálunk!

A Stephen W. Kuffler Kutatási Alapítvány (www.kuffler.org) pályázatot hirdet egyetemi hallgatók tudományos kutatási munkájának támogatására. A pályázatok beküldési határideje 2017. április 30.

Első alkalom: 2017. február 21. (kedd) 17:00 óra

Helyszín: Nagy Oktatási Épület 49-es előadóterem

A Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, a Fogorvostudományi Kar, a Gyógyszerésztudományi Kar és az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar közösen rendezi a 2016. évi helyi, őszi TDK Konferenciáját.

Március 8-12. között zajlott az SZTE Általános Orvostudományi Kar, Fogorvostudományi Kar, Gyógyszerésztudományi Kar és Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar tavaszi Tudományos Diákköri Konferenciája. A 4 napos tanácskozáson 11 tagozatban, több mint 180 magyar és angol nyelvű előadás hangzott el.

Fotóalbum az SZTE Általános Orvostudományi Kar, Fogorvostudományi Kar, Gyógyszerésztudományi Kar és Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar tavaszi TDK konferenciájáról.

2016. március 10. csütörtök 11 óra

FOK „B" épület, sárga terem (Szeged, Tisza Lajos krt. 83.)

Az előadások nyilvánosak. Minden érdeklődőt Szeretettel várunk!

Az SZTE ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK által közösen szervezett helyi Tudományos Diákköri Konferencián (2016. március 8-12.) való részvétel feltétele egy absztrakt feltöltése.

Szombaton délben eredményt hirdettek a Dóm téri Nagy Oktatási Épületben.

2012. április 19.-én a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara Tudományos Diákköri konferenciát szervezett a Kar tantermében. A konferencia célja az volt, hogy a hallgatók megismerjék egymás tudományos munkáját, valamint megvitassák eredményeiket.