TDK_kep

A 2022. évi Tudományos Diákköri Konferencia Fogorvostudományi Szekció

2022. november 18-án ünnepélyes keretek között kihirdették a Szegedi Tudományegyetem SZAOK, FOK, GYTK, ETSZK által szervezett Tudományos Diákköri Konferencia Fogorvostudományi Szekciójának díjazottjait.

TDK_kep

A Fogorvostudományi Szekció díjazott hallgatói a következők:

I. helyezést ért el Qusai Salaita - SZTE FOK V. évfolyamos hallgató.
Előadása: Effects of different implantation protocols/strategies on attaining biological width: results from a prospective, single-center clinical study

Prof. Dr. Baráth Zoltán

egyetemi tanár

II. helyezést ért el Finta Virág - SZTE FOK V. évfolyamos hallgató.
Előadása: A magyar lakosság fogorvoslással és szájüregi egészséggel kapcsolatos információkereső magatartásának infodemiológiai elemzése

Dr. Gajdács Márió

egyetemi adjunktus

III. helyezést ért el Pallós Péter Márk - SZTE FOK III. évfolyamos hallgató.
Előadása: A hazai antibiotikumokra vonatkozó internetes keresések kvalitatív és kvantitatív elemzése: mit javasol „Dr. Google”?

Dr. Gajdács Márió

egyetemi adjunktus

IV. helyezést ért el Pató Alíz Eperke - SZTE FOK V. évfolyamos hallgató.
Előadása: A lágylézer-terápia (LLT) hatékonysága a fogszabályozó kezelés során kialakuló fájdalom csillapításában: randomizált, placebo-kontrollált kettős vak vizsgálat felmérése.

Prof. Dr. Madléna Melinda

egyetemi tanár

Dr. Kárpáti Krisztina

egyetemi adjunktus

Különdíjban részesült Ágotai Csenge – SZTE FOK V. évfolyamos hallgató.
Előadása: Gyökérkezelt anterior fogak restaurálása rövid és hosszú üvegszálas anyagok segítségével.

Dr. habil. Fráter Márk

Dr. Sáry Tekla

klinikai orvos

Gratulálunk a díjazottaknak, témavezetőjüknek és mindenkinek, aki tudományos munkájával részt vett a konferencián.

Munkájukhoz további sok sikert kívánunk!