Végetért az Orvos- és Egészségtudományi Szekció 2014. évi helyi TDK Konferenciája

Szombaton délben eredményt hirdettek a Dóm téri Nagy Oktatási Épületben.

2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció

Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi, Fogorvostudományi, Gyógyszerésztudományi, továbbá az Egészségtudományi és Szociális Képzési Kar hallgatóinak meghirdetett Tudományos Diákköri Konferenciát április 7-12 között rendezték meg.

A verseny eredményét szombaton délben tudhadták meg a résztvevő fiatalok.

A Fogorvostudományi Szekció helyezettjei

2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció I. díj

2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció II. díj 2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció III. díj

2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció FOK HÖK díj 2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció Legjobb külföldi előadás díj 2014 évi TDK Fogorvostudományi Szekció Oklevél

Díjazottak (teljes lista)

A konferencia az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Oktatáskutató és Fejlesztő Intézet és az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett „Felsőoktatási tehetséggondozó konferenciák és versenyek megszervezésének támogatása” című NTP-FTK-M-13-001 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.

ntp_logo_2014_copy