TDK 2015 - Helyi forduló - Fogorvostudományi Szekció

SZTE_FOK_TDK_2015_plakat

2015. február 12. csütörtök 12:15

FOK B épület „Sárga” terem (Szeged, Tisza Lajos krt. 83.)

Az SZTE ÁOK-FOK-GYTK-ETSZK által közösen szervezett jövő évi helyi Tudományos Diákköri Konferenciára 2015. február 10-14-ig kerül sor.

Ennek keretén belül a Fogorvostudományi Szekció előadásai február 12-én 12:30-tól hangzanak el, a Fogorvostudományi Kar B épületének Sárga termében.

A szekciót 12:15-kor Prof. Dr. Nagy Katalin, a Kar dékánja nyitja meg.

Az idén a Kar nyolc hallgatója foglalja össze diákköri kutatási eredményeit, egyenként tíz perces előadásokban. Szó lesz többek között a gyökérkezelés utáni helyreállítás korszerű módszereiről, törvényszéki fogorvostanról, és az implantátumok fejlesztéséhez elengedhetetlen anyagtani kutatásokról is. Részletek

A rendezvény korai időpontját az indokolja, hogy 2015-ben az Országos Tudományos Diákköri Konferencia is megrendezésre kerül, ahová a hallgatók az idei helyi fordulóból is továbbjuthatnak.

A konferencia előadásai nyilvánosak, szeretettel várunk minden kedves érdeklődőt!

A Fogorvostudományi Kar és a Tudományos Diákköri Tanács nevében üdvözlettel:

Dr. Braunitzer Gábor, PhD

egyetemi adjunktus

a Fogorvostudományi Szekció szervezője

A Konferencia program és absztrakt füzete (pdf)

FELHÍVÁS

A 2015. évi XXXII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia

Orvos- és Egészségtudományi Szekciójában való részvételre (pdf)