alumni-optimized

Harminc éves az angol nyelvű képzés

ALUMNI találkozóra várjuk a végzett hallgatókat szeptemberben

Az angol nyelvű képzés megindításának harmincadik évfordulója alkalmából a Szegedi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kara, Fogorvostudományi Kara és Gyógyszerésztudományi Kara közös ALUMNI találkozóra hívja 1985 óta végzett hallgatóit. A színes, eseménydús találkozóra 2015. szeptember 18-20. között kerül sor. Az angol képzési programok egykori hallgatósága – ideértve a több évtizeddel ezelőtt vagy éppen a tavalyi évben végzetteket egyaránt – számos közös esemény keretében elevenítheti fel szegedi élményeit és mutathatja be szakmai életútját, sikereit.

A szervezők a különleges öregdiák-találkozó előkészítéseként kérik az egykori hallgatókat, hogy regisztrálják magukat az erre a célra létrehozott adatbázisban. Az elsőként regisztráló 100 fő ingyenesen vehet részt a szeptemberi ALUMNI hétvégén.

További információk és regisztráció

Az ALUMNI találkozó invitáló kisfilmje