20111203_panorama_k

FOK nyílt nap 2011

Teltházas rendezvény volt a kari nyílt nap december 3-án.

Az egyetemi felvételi kampány során ez alkalommal a Kar fogadta a fogorvosképzés iránt érdeklődőket - leendő hallgatókat és szüleiket -, akik Prof. Dr. Nagy Katalin köszöntője után lelkesen hallgatták végig Dr. Antal Márk adjunktus személyes élményekkel is fűszerezett bemutatóját a szegedi képzés történetéről, sajátosságairól, valamint az elhelyezkedési lehetőségekről.

20111203_DSC_8988_k20111203_DSC_8999_k

20111203_DSC_9055_k

Ezután a Karon folyó munkát kisfilmen nézhették meg a jelenlévők, majd Keresztúri Márk, a FOK HÖK képviselője adott ízelítőt a leendő hallgatóknak a rájuk váró diákévek élményeiből.

Nagy érdeklődést keltett a HÖK által szervezett tavaszi felkészítő tábor híre is, amelyre nem csak a végzős, hanem 11. évfolyamon tanulókat is szeretettel várják a rendezők.

Egyetemi Előkészítő Tábor

Időpont: 2012 tavaszi szünet (5 nap)

Program:

- Délelőtt biológia, délután fizika és kémia oktatás gyakorlott egyetemi és középiskolai oktatókkal

- Teszt feladatok megoldása az érettségire (nem a felvi.hu-n megtalálható érettségi tesztek)

- Este közös ismerkedés a többi leendő hallgatóval

Jelentkezés a programra a következő email címen:

Jánky Béla - bela.janky@hotmail.com

Tájékoztatás a pontos részvételi díjakról, időpontokról, részletes programról a későbbiekben,

mindenkinek a megadott email / postai címére várható.

A programon való részvételt javasoljuk a most vagy jövőre végző hallgatóknak akik a SZTE ÁOK / FOK / GYTK szakján szeretnének tovább tanulni.

SZTE FOK HÖK

Az előadásokat a felvételi eljárással kapcsolatos kérdések követték, ebben a Tanulmányi Osztály munkatársai, Lakatos Andrea osztályvezető és Csépe László voltak az érdeklődők segítségére. A nap zárásaként a kitartó vendégek bejárhatták a gyakorlati képzéshez használt oktatótermeket és rendelőket.

2011.12.03. Fok nyílt nap.zip Galéria