hirdetes_honlapra

Pályázati felhívás: Tanulmányi rendszer szakértő

A Fogorvostudományi Kar Tanulmányi Osztálya álláslehetőséget kínál Tanulmányi rendszer szakértő munkakörben.

A tanulmányi rendszer szakértő feladata a Fogorvostudományi Kar Külföldi Tanulmányi Osztálya adminisztratív teendőinek ellátása, a döntések előkészítésével összefüggő szervezési, igazgatási feladatok, ügyviteli tevékenységek végrehajtása, az oktatásszervezési feladatokban való részvétel.

Az angol nyelvű fogorvos képzés népszerűsítése, marketing-kommunikáció és a külföldi hallgatói szolgáltatások fejlesztése, hosszú távú toborzási stratégia kidolgozása.
Folyamatos kapcsolattartás és segítő együttműködés az Oktatási Rektorhelyettessel, Oktatási Igazgatósággal, a Hallgatói Szolgáltató Irodával, a Külföldi Hallgatók Oktatási Központjával és az Idegenrendészeti Hivatallal.

Az állás részletes leírása a letölthető pályázati kiírásban:

Pályázat letöltése

Hozzájáruló nyilatkozat

Jelentkezési határidő: 2023.06.30.

Pályázat benyújtásának módja:

• Postai úton: a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar Dékáni Hivatal (6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 64-66.) VAGY
  • Elektronikus úton: a fokdh@stoma.szote.u-szeged.hu email címre.

Várjuk jelentkezésed!
SZTE Fogorvostudományi Kar