Molnar_Maria_borito

Magyar Ezüst Érdemkeresztet kapott a Fogorvostudományi Kar dolgozója!

Kiválóságokat köszöntöttek Kecskeméten augusztus 20.-án.

Molnar_Maria

Dr. Molnár Mária Magdolnát, a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar, Fogszabályozás és Gyermekfogászati Tanszék szakorvosát a Magyar Ezüst Érdemkereszt polgári tagozat kitüntetésben részesítette köztársasági elnök úr!

varoshazakozgyulesdijatadas29

Dr. Molnár Mária Magdolna fogszabályozó szakorvos, a Pro Humanitate Kft. ügyvezető igazgatója, a fogszabályozás, a gyermekfogászat területén elért kiemelkedő szakmai és tudományos munkája, oktatási tevékenysége elismeréseként kapta ezt a díjat.

Molnar_Maria_kituntetes

Molnar_Maria_kituntetes_2

IMG_2222

A kar nevében szívből gratulálunk az elismeréshez, és további sok sikert kívánunk munkásságához!

Molnar_Maria_kep

• február 3. 08:00 - május 16. 00:00
    május 7. 08:00 - 9. 17:00
    Engedje meg, hogy ezúton hívjuk meg a Magyar Fogorvosok Egyesületének szervezésében már 15 éve hagyományosan megrendezésre kerülő Perspektívák a Paro-Implantológiában és a Komprehenzív Fogászatban című konferenciánkra, amelyet 2020. május 7-9. között Szegeden rendezünk meg az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban, amelyre már fogadjuk a regisztrációkat a csatolt jelentkezési lapon és honlapunkon (https://www.symposiumszeged.com/hu/regisztracio).
  • május 18. 08:00 - június 27. 08:00