EUGLOH

Fogorvos hallgató eredményes szereplése az EUGLOH nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencián

Kiválóan szerepeltek a Szegedi Tudományegyetem hallgatói az EUGLOH konzorcium keretében 2020. szeptember 28-30. között megrendezett nemzetközi Tudományos Diákköri Konferencián.

Az SZTE, mint a konferencia fő szervezője mellett a Müncheni Ludwig-Maximilian Egyetem, a Lundi Egyetem, a Portói Egyetem és a Párizsi Paris-Saclay Egyetem diákjai 10 szekcióban, 80 prezentációban számoltak be tudományos eredményeikről. Az angol nyelven zajló konferencia fő témája a modern életformával összefüggő globális egészségügyi kihívások volt.

IMG_20201001_154724A Global Health: miscellaneous challenges I. szekcióban II. helyezést ért el Jókai Blanka Zsuzsanna, a Fogorvostudományi Kar 5. éves hallgatója.

Előadásának címe: Restoring endodontically treated premolars with different fiber-reinforced designs in case of healthy and bruxing patients as well.

Témavezetője: Dr. Fráter Márk

Ezúton is gratulálunk a sikeres eredményhez, és tanulmányához további sok sikert kívánunk!

Szegedi Tudományegyetem
Fogorvostudományi Kar