muzeumok-ejszakaja-2018_Szeged_SZTE-FOK_kezdo

Múzeumok Éjszakája Szegeden - 2018

A június 23-áról 24-ére virradó éjszaka 16. alkalommal nyílnak meg a múzeumok kapui, és számos helyszínen és intézményben változatos programok várják a szegedi érdeklődőket.

Belépőjegy (mind a három múzeumi helyszínre érvényes):
600 Ft/fő
1500 Ft/család (2 szülő + max három, 18 éven aluli gyermek)

Móra Ferenc Múzeum

Kass Galéria

Vár és Kőtár

Rejtélyek Háza – Szeged

Reök-palota

Szent-Györgyi Albert Agóra

Szegedi Dóm Látogatóközpont

Somogyi-könyvtár

MÁV Zrt., Szeged, MÁV-székház

MÁV Zrt., Szegedi Forgalomirányító Központ

Tisza-völgyi Bemutatóház

SZTE Füvészkert

Mobil applikáció

mobil_app_header3

Hírek RSS

Friss hírek

november 21.
    Beszélgetés a digitális felsőoktatásról Regisztráció fent a "Jegyek" pontnál vagy itt (ajánlott): https://goo.gl/forms/akKoiahciwdClvrI2 A részvétel DÍJMENTES.
    november 22. 18:00 - december 9. 00:00
    Kiállítást megnyitja: Dr. Nagy Imre, művésztörténész
    november 23.
    Az esemény programjairól pontos információt később osztunk meg.
    november 23.
    A tavalyi rendezvény sikerén felbuzdulva idén is várunk minden kedves érdeklődőt Karrier Börze rendezvényünkön. Amennyiben a közeljövőben bővíteni tervezi rendelőjét, esetleg új kollégát keres, és szeretne csapatában egy kiválóan képzett, lelkes, felelősségteljes, fiatal fogorvost, jöjjön el és ismerje meg a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának végzős hallgatóit! Amennyiben kérdése van, vagy regisztrálni szeretne, keressen minket a fogkarrierborze@gmail.com e-mail címen. Szeretettel várjuk!
    november 29.
    A nyílt nap információs oldala mellett javasoljuk az egyetem honlapjának és a karok honlapjainak áttekintését is további információkért.