SZTE Rektori Díszterem (Bobkó Anna_MG_9486)

Hallgatói Díjkiosztó Ünnepség a Rektori Hivatalban

Tehetségeket, hallgatói előadói versenyek nyerteseit díjazzák 2016. december 6-án 19 órakor a Szegedi Tudományegyetemen. Az így elismert hallgatókat az Universitas Szimfonikus Zenekar gálaműsora köszönti.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája 2016. december 6-án, kedden 19:00 órától rendezi az SZTE Rektori Épület Dísztermében (Szeged, Dugonics tér 13.) a Hallgatói Díjkiosztó Ünnepséget.

A rendezvényt Szabó Gábor az SZTE rektora nyitja meg és adja át a díjakat az Egyetemi Zenei, Vers-és Prózamondó Verseny résztvevőinek.

Az ünnepségen nyújtják át a „Szabadság szerelem” verspályázat, a „Szabad élet, szabad madár” fotópályázat, a Jó tanuló, jó sportoló Verseny, valamint az SZTE Sófi alapítvány díjait.

A Szegedi Tudományegyetem Hallgatói Díjkiosztó Ünnepségén az Universitas Szimfonikus Zenekar ad műsort. Zongorán közreműködik Kopniczky Zsolt, vezényel Gyimóthi Zoltán. A programra minden érdeklődőt várnak.

Hallgatoi_Dijkioszto_Meghivo_2016-12-06_SZTE-FOK

Forrás: szte_info_logo_kicsi_60x40