Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Karunkról  --  Szervezeti felépítés  --  Tanulmányi osztály  --  Aktuális hírek, tájékoztatók

Hallgatói kérelmek ügyintézése a Modulo rendszerben

moduloTO

Az SZTE Fogorvostudományi Karán a 2010-2011-es tanévtől a hallgatóknak lehetőségük volt elektronikusan is beadni kérelmeiket.
2011. március 1-től kizárólag a Modulo rendszeren keresztül benyújtott hallgatói kérelmeket fogadja el a Tanulmányi Osztály.

A Hallgatói Jogviszony igazolásokat is a Modulo rendszeren keresztül kérhetik a HSZI beadási hely alatt.

A Modulo rendszer az ETR rendszerben használt usernévvel, passworddel használható, ha ezzel kapcsolatban problémája merül fel, https://www.etr.u-szeged.hu/etrreg/SZTE_PASS.asp címen lévő leírás szerint kérhet segítséget a Help Desk munkatársaitól.

A FOK-on bevezetett elektronikus űrlapokról, az ügytípusokról a "Beadási helyek" listájában találhat bővebb információt. Az ügyek ügymenetéről az űrlapokhoz tartozó ügyleírásokban olvashat tájékoztatást.

A rendszer használatával kapcsolatban általános tájékoztatást és segítséget a HSZI ügyfélszolgálatán, vagy a Tanulmányi Osztályon kérhet fogadóórában.