Karunkon történt

1 2 [3]
2011. szeptember 05.

Hagyományainknak megfelelően a Fogorvostudományi Karon az első tanítási napon, közvetlen hangulatú rövid ünnepséggel kezdtük meg az új évet.

2011. július 08.

Prof. Dr. Rácz Béla általános rektorhelyettes 2011. július 7-én, 10 órakor a Szegedi Tudományegyetem központi épületében vezetői megbízásokat, kinevezéseket, habilitációs okleveleket, kitüntető címeket és elismeréseket adott át.

2011. június 29.

A Szegedi Tudományegyetem Tanácsa 2011. június 25-én 11 órakor az egyetem József Attila Tanulmányi és Információs Központjának kongresszusi termében, tartotta rendkívüli, ünnepélyes Fogorvos Avató Szenátus ülését.

2011. április 30.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának
Tudományos Továbbképző Konferenciája

2011. április 14-16.

2007. február 19.

Beszélgetés Nagy Katalinnal, a fogorvoskar megbízott dékánjával
(Szegedi Egyetem 2007 - 3. szám)

Ami az elmúlt hónapokban már többé-kevésbé biztos volt, 2007. január 1-jén hivatalossá is vált: a Szegedi Tudományegyetem tizenkettedik karaként megalakult a Fogorvostudományi Kar. A karalapítás folyamatáról, okairól és a még megoldandó feladatokról kérdeztük az intézményt megbízott dékánként irányító Nagy Katalint.

2007. február 12.
A Szegedi Tudományegyetem tizenkettedik karaként januártól önállóvá vált az eddig az Általános Orvostudományi Kar keretein belül folyó fogorvosképzés.
(Szegedi Egyetem 2007 - 2. szám)
2005. április 18.

Beszélgetés Fazekas Andrással, a Fogorvostudományi Szak vezetőjével

(Szegedi Egyetem 2005 - 8. szám)

„Minden fogászati és szájsebészeti jellegű betegséget a legmagasabb szinten tudunk ellátni. S úgy gondolom, a fogorvosi ellátásban az orvos-beteg kapcsolat nagyon meghatározó. Biztos vonzó egy csillogó magánrendelő, de szerintem fontosabb, hogy milyen a fogorvos és hogyan lehet vele kapcsolatot teremteni” – nyilatkozta lapunknak a Fogászati és Szájsebészeti Klinika első embere.

1 2 [3]