Kommunikációs tréning TDK hallgatóknak

Első alkalom: 2017. február 21. (kedd) 17:00 óra

Helyszín: Nagy Oktatási Épület 49-es előadóterem

Tisztelt TDK Hallgató!

Örömmel tájékoztatjuk, hogy a XXXIII. OTDK Konferenciára való felkészüléshez egy öt alkalmas kommunikációs tréninget szervezünk, melynek keretében Dr. Pusztai Bertalan egyetemi docens, kommunikációs szakember segít Önöknek abban, hogy prezentációjuk ne csak szakmailag, de előadásmódjukban is sikeres legyen.

Az első alkalommal elméleti oktatás, további négy alkalommal gyakorlati foglalkozások lesznek. Utóbbi alkalmakkor lehetőség nyílik 4x6 fő részére az OTDK Konferenciára szánt prezentációt előadni, és személyre szóló tanácsokkal gazdagodni (amik mindenki okulására szolgálhatnak, tehát itt nem csak az előadó hallgatókat várjuk). A gyakorlati foglalkozásokra külön kell majd jelentkezni. Az előadó hallgatók kiválasztásánál előnyben lesznek azok, akik az elméleti oktatáson is részt vettek.

Az első szerzőktől kérjük, hogy társszerzőiket is értesítsék a lehetőségről.

A tréning időpontjai a következők:

Az elmélet oktatás:

2017. február 21-én (kedden) 17:00-kor a Nagy Oktatási Épület 49-es előadótermében.

A gyakorlati foglalkozások:

2017. március 6. 17:00
2017. március 7. 17:00
2017. március 13. 17:00
2017. március 14. 17:00

A márciusi időpontok helyszínéről a későbbiekben adunk tájékoztatást.

Kérjük, hogy a képzésen lehetőleg minél többen vegyenek részt.

Tisztelettel:

Dr. Rakonczay Zoltán