Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. február
SZTE FOK 2013. február

A díjpályázaton a bolygónk legégetőbb kihívásaira válaszoló kiemelkedő innovatív megoldásokat, projekteket, munkákat várnak a környezetvédelem, fenntartható fejlődés, desing, orvostudomány, egészségmegőrzés, -fejlesztés és oktatás területéről egészen március végéig.

A március 13-i állásbörzét megelőzően az SZTE Karrier Iroda Tavaszi Állásbörze Felkészítő Napokat rendez március 11-12-én az SZTE TIK-ben. Az érdeklődők többek között arról is tájékozódhatnak, hogy mik a sikeres pályázat ismérvei.

Fulbright_tajekoztato_plakat_2014-15

Leadási határidő:

2013. május 13.

90 éve jelent meg Szegeden az első egyetemi újság, az Új Élet, 60 éve indult a mai Szegedi Egyetem Magazin elődje, a Szegedi Egyetem. A kettős évfordulót színes programsorozat köszönti.

Szeged_Cafe_logo

TDK_2013_SZTE_FOK

Szombaton délben eredményt hirdettek a Dóm téri Nagy Oktatási Épületben.

Michele Goldzieher Shedlin professzor asszony előadása
2013. február 14.

Michele_Goldzieher_Shedlin_PhD_Professor

Michele Goldzieher Shedlin professzor asszony, a New York-i College of Nursing professzora előadást tart a Campus Hungary Ösztöndíjas börzéjén, 2013. február 19-én kedden, 11.30 és 12.30 között.

Előadásának címe: A Qualitative Approach for US Grant Applications: New Opportunities for Interdisciplinary Health Research.

Helyszíne: Rektori Hivatal, Szeged, Dugonics tér 13., fszt. 5-ös előadó.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!

FINAL_A2_kezdo

2013. február 7-től visszaáll a József Attila Tanulmányi és Információs Központ nyitvatartási rendje, így hétköznaponként 8 órától 20 óráig, illetve hétvégén 9 órától 16 óráig tart nyitva.

2013. február 05.

Szabadegyetem_Szeged_XI_2013_FOK

2013. február 6-án indul, május 8-án zárul a Szabadegyetem – Szeged sorozat XI. szemesztere. A kívülállók körében is népszerű tudománynépszerűsítő előadások a programon részt vevő hallgatók számra krediteteket hoznak.

2013. február 02.

Szegedi_Fogorvoskepzesert_Alapitvany

Az SZTE Fogorvostudományi Kar működését alapítványunk segíti, melyen keresztül Ön is támogatni tudja munkánkat.

Köszönjük!

Delmagyarhu_logo

Az önköltséges és az állami ösztöndíjas helyek számát külön-külön nem határozták meg.

2013. február 01.

SZTE fotópályázat 2013

Természetfotókat és klasszikus fekete-fehér képeket várnak arra a fotópályázatra, amelyet az SZTE Kulturális Irodája hirdet.

Leadási határidő: 2013. március 22.