Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2014. július

Felvételi ponthatárok a Fogorvostudományi Karon 2014-ben

ponthatarok_2014_SZTE-FOK_kezdo

Gratulálunk minden sikeresen felvételiző fiatalnak!

2014. július 24.

Nyilvánosságra kerültek a 2014 szeptemberében induló felsőoktatási szakok felvételi ponthatárai. A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karán idén 411 pontot kellett elérniük a sikeresen felvételizőknek, mely a hazai négy fogorvosképzőhely felvételi ponthatárai közül a második, a vidéki képzőhelyek viszonylatában az első helyet fogalja el. A Karunk iránti évről évre növekvő érdeklődés, valamint a kimagasló színvonalú képzésünk bizonyítéka, hogy a 2014/2015. tanévre ismételten maximálisan sikerült feltöltenünk az államilag finanszírozott férőhelyeket.

Minden leendő hallgatónknak szeretettel gratulálunk és üdvözöljük őket az SZTE Fogorvostudományi Karán!

SZTE-FOK_szaklista_fogorvosok_2014

További információk felvett hallgatóinknak.

kicsi_felvi_logo

SZTE ponthatárok SzegedCafe Felsőoktatási rangsor: környező fővárosok egyetemeit is veri az SZTE

Irány a gólyatábor!

SZOTE_Golyatabor_2014_SZTE-FOK_kezdo