Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Dr. Turzó Kinga habilitációja

Dr. Laczkóné Dr. Turzó Kinga

2014. február 18.

Dr. Laczkóné Dr. Turzó KingaKarunk dékánhelyettese, Dr. Laczkóné Dr. Turzó Kinga egyetemi docens, fizikatudományból PhD-val rendelkező oktató (SZTE FOK Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszék) 2014. február 14.-én habilitációs eljárás folyamatában nyilvános tantermi és tudományos előadásokkal bizonyította rátermettségét, szakmai és tudományos tevékenységét és bemutatta tudományos alkotó munkájának eredményeit.

Tantermi előadások:

Magyar nyelvű előadás címe: Orofaciális implantológia anyagtani vonatkozásai: biokompatibilitás, mechanikai szilárdság és technológiai alkalmasság

Angol nyelvű előadás címe: Material science aspects of orofacial implantology: biocompatibility, mechanical strength and technological requirements

Tudományos előadás:

Titán fogászati implantátumok fizikai-kémiai és biokémiai felületmódosításainak vizsgálata

A habilitációs bizottság elnöke Prof. Dr. Palkó András, bírálói Prof. Dr. Hegedűs Csaba és Prof. Dr. Varga Gábor voltak. A bizottság tagjaként a Szegedi Tudományegyetem két vezető oktatója Prof. Dr. Rovó László és Ifj. dr. Rakonczay Zoltán vettek részt az eljárásban.

Dr. Turzó Kinga a habilitációs bizottság tagjaival 20140214
Balról jobbra: Prof. Dr. Rovó László, Prof. Dr. Varga Gábor, Dr. Laczkóné Dr. Turzó Kinga, Prof. Dr. Palkó András, Prof. Dr. Hegedűs Csaba, Ifj. dr. Rakonczay Zoltán

A SZTE Fogorvostudományi Kar minden dolgozója nevében gratulálunk tanárnő sikeréhez.