Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2013. február

Egyetemi fotópályázat

SZTE fotópályázat 2013

Természetfotókat és klasszikus fekete-fehér képeket várnak arra a fotópályázatra, amelyet az SZTE Kulturális Irodája hirdet.

Leadási határidő: 2013. március 22.

2013. február 01.

A Szegedi Tudományegyetem Kulturális Irodája Egyetemi fotópályázatot hirdet az egyetem nappali tagozatos hallgatói számára. A pályázatra természetfotókat illetve klasszikus fekete-fehér vagy digitális fekete-fehér képeket várnak.

Egy szerző maximum 5 egyedi képet illetve egy-egy fotósorozatot (egy sorozat maximum 5 fotót tartalmazhat) adhat be.

A pályázatra kiállításra kész, paszpartuzott (a paszpartu mérete 50×70 centiméter, vagy 30×40 centiméter) papírképeket várnak. A fotók mérete a paszpartun belül tetszőleges lehet.

A szervezők más pályázaton eddig nem szerepelt fotókat várnak a beküldőktől, akiknek mindegyik mű hátulján fel kell tüntetni a kép címét és a szerző adatait (név, kar, szak, évfolyam, értesítési cím, telefonszám, email) A beküldött képanyagot a kiíró által felkért szakmai zsűri értékeli.

Az első helyezett 15 ezer forint, a második 10 ezer a harmadik 7 ezer forint díjazásban részesül.

A leadás határideje: 2013. március 22.

Helyszíne: SZTE Kulturális Iroda Dugonics tér 13.

Telefonszám: 544-045, 4045

A pályaművekből kiállítást rendeznek az Egyetemi Tavasz ideje alatt az SZTE Rektori Hivatal átriumában.

Forrás: SZTEinfo