Szegedi Tudományegyetem, Fogorvostudományi Kar Ahol tudás és szándék találkozik

Hírek  --  Hírek  --  SZTE FOK hírarchívum  --  SZTE FOK 2012. március

PhD védés

PhDvedes_20120301_DSC_9356_

Dr. Kádár-Nagy Judit, az SZTE Fogorvostudományi Kar Szájsebészeti Tanszékének adjunktusa 2012. március 1-jén sikeresen megvédte doktori értekezését.

2012. március 05.

A doktori (PhD) értekezés nyilvános vitájára az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ III. sz. szemináriumi termében (Szeged, Ady tér 10.) került sor.

Doktori értekezésének címe:

„Quality of life of head and neck cancer patients after tumor treatment and subsequent maxillofacial rehabilitation”

Balról jobbra: Prof. Dr. Piffkó József, Dr. Németh Zsolt

PhDvedes_20120301_DSC_9480_

Dr. Kádár-Nagy Judit, Prof. Dr. Czigner Jenő, Prof Dr. Nagy Katalin, Prof. Dr. Orosz Mihály

Témavezetője: Prof. Dr. Nagy Katalin a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar egyetemi tanára.

A Bíráló Bizottság elnöke:

Dr. Czigner Jenő MTA doktora (SZTE ÁOK Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika)

Opponensek:

Dr. Orosz Mihály kandidátus (SE FOK Arc-, Állcsont, Szájsebészeti és Fogászati Klinika)

Dr. Piffkó József PhD (SZTE ÁOK Arc-, Állcsont és Szájsebészeti Klinika)

Tagjai:

Dr. Németh Zsolt PhD (SE FOK Arc-, Állcsont, Szájsebészeti és Fogászati Klinika)

Titkár:

Dr. Varga János PhD (SZTE ÁOK Bőrgyógyászati és Allergológiai Klinika)