szegedi-fogorvosnapok1

Szegedi Fogorvosnapok 2019

A Magyar Fogpótlástani Társaság XXIII. konferenciája, Szegedi Fogorvostalálkozó és Konferencia

Kedves Érdeklődők! Tisztelt Vendégeink!

Szeretettel hívjuk Önöket a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kar és a Magyar Fogpótlástani Társaság közös szervezésében megvalósuló konferenciánkra, melynek 2019. október 3. és 5. között a szegedi József Attila Tanulmányi és Információs Központ (TIK) ad otthont.

Az esemény programjait letölthetik a következő linkre kattintva: Programok (PDF)

Bővebb információk a programokról: Absztrakt letöltése (PDF)

Az esemény honlapja: www.szegedifogorvosnapok.hu

• február 3. 08:00 - május 16. 00:00
    május 7. 08:00 - 9. 17:00
    Engedje meg, hogy ezúton hívjuk meg a Magyar Fogorvosok Egyesületének szervezésében már 15 éve hagyományosan megrendezésre kerülő Perspektívák a Paro-Implantológiában és a Komprehenzív Fogászatban című konferenciánkra, amelyet 2020. május 7-9. között Szegeden rendezünk meg az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban, amelyre már fogadjuk a regisztrációkat a csatolt jelentkezési lapon és honlapunkon (https://www.symposiumszeged.com/hu/regisztracio).
  • május 18. 08:00 - június 27. 08:00