Megkezdődött a dentálhigiénikusok BSc szintű képzése Szegeden

Egyetemünk Egészségtudományi és Szociális Képzési Kara és a Fogorvostudományi Kara által indított új szakirány, az Új Széchenyi Terv Társadalmi Megújulás Operatív Programban elnyert támogatási összeg segítségével került kifejlesztésre és bevezetésre. (TÁMOP-4.1.2.A/1-11/1 pályázat)

20140930_KDZs_4930_FOK-kezdo

Huszonhárom hallgató kezdte meg 2014. szeptember 1-jén tanulmányait az SZTE Egészségtudományi és Szociális Képzési Karának, valamint a Fogorvostudományi Karának most indított új BSc képzésén, a prevenció-gondozás alapszak dentálhigiénikus szakirányán.

Új BSc dentálhigiénikus képzés indult Szegeden

Prof. Dr. Nagy Katalin az SZTE Fogorvostudományi Kar dékánja, Dr. Barnai Mária az SZTE Egészségügyi és Szociális Képzési Kar dékánja, valamint Dr. Vályi Péter projektvezető tájékoztatta a sajtó képviselőit a Magyarországon elsőként indított egyetemi dentálhigiénikusi képzés fontosságáról.

SZEGEDma_logo_kicsi Dentálhigiénikus-képzés indult a Szegedi Tudományegyetemen

szte_info_logo_kicsi Egyedülálló képzést indított az SZTE a dentálhigiénia jegyében