habil

Meghívó: Dr. Antal Márk egyetemi adjunktus habilitációs előadására

Tisztelettel meghívjuk Önt a Szegedi Tudományegyetemen tartandó alábbi habilitációs előadásokra:

KLINIKAI ORVOSTUDOMÁNYOK:

Dr. ANTAL MÁRK ÁDÁM, klinikai orvostudományból PhD-val rendelkező egyetemi adjunktus (SZTE FOK Konzerváló- és Esztétikai Fogászati Tanszék, Szeged)

Magyar nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2020. március 11. (szerda) 10:00 óra

Címe: Gépi gyökérkezelő eszközök és megmunkálási módszerek

Tudományos előadás:

Ideje: 2020. március 11. (szerda) 11:00 óra

Címe: A navigált endodonciai sebészet fontossága és pontossága

Angol nyelvű tantermi előadás:

Ideje: 2020. március 11. (szerda) 13:00 óra

Címe: Rotary instruments and preparation methods in endodontics

Helyszín: SZTE Fogorvostudományi Kar B épület Sárga terem (Szeged, Tisza Lajos krt. 83. III. emelet).

• február 3. 08:00 - május 16. 00:00
    május 7. 08:00 - 9. 17:00
    Engedje meg, hogy ezúton hívjuk meg a Magyar Fogorvosok Egyesületének szervezésében már 15 éve hagyományosan megrendezésre kerülő Perspektívák a Paro-Implantológiában és a Komprehenzív Fogászatban című konferenciánkra, amelyet 2020. május 7-9. között Szegeden rendezünk meg az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban, amelyre már fogadjuk a regisztrációkat a csatolt jelentkezési lapon és honlapunkon (https://www.symposiumszeged.com/hu/regisztracio).
  • május 18. 08:00 - június 27. 08:00