TDK_FOK

Meghívó: 2020. évi SZTE FOK TDK konferenciára

Tisztelettel meghívunk minden érdeklődő oktatót, és hallgatót az idei Fogorvostudományi Kar Tudományos Diákköri Konferenciájára, mely 2020. november 11. szerda 08:45-kor kerül megrendezésre online formában.

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara az oktatás-kutatás mellett fontos feladatának tekinti a tehetséggondozást és a motivált hallgatók felkarolását. Ennek fényében az évente megrendezésre kerülő Tudományos Diákköri Konferenciáját kiemelt eseményként kezeli.

A TDK kiváló alkalom arra, hogy a hallgatók bizonyítsák tehetségüket, elhivatottságukat és elinduljanak a szakmai kiteljesedés útján. A konferencia továbbá egyedülálló lehetőséget nyújt a hallgatói-oktatói szakmai kooperációra is. A TDK konferencia a jelenlegi járványhelyzet miatt idén online formában kerül megrendezésre.

A konferencia zoom csatlakozási információi a következők:

Cím: TDK Konferencia november 11.
Időpont: Nov 11, 2020 08:00

Jelszó: aaaaaa

A rendezvény pontos program leírását a következő linkről érhetik el:

SZTE TDK Programfüzet

Üdvözlettel: