borito

Kitüntették a Gyermekfogászati Ambulancia Munkatársait!

Kezdetét vette a XXVII. Szent-Györgyi Napok a Szegedi Tudományegyetemen - az ünnepélyes megnyitónak az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központ adott otthont, 2021. november 5-én.

dsc_0031_keskeny

Ebből az alkalomból kifolyólag a Klinikai Központ Elnöki Elismerő Oklevélben részesültek a Fogászati és Szájsebészeti Klinika Gyermekfogászati Ambulanciájának munkatársai, akik a 0-14 éves gyerekek sürgősségi és fogászati alapellátását és szűrések szervezését, lebonyolítását végzik. Nagy hangsúlyt fektetnek a prevencióra azért, hogy a gyerekek megfelelő napi szájhigiéné és fogmosás megtanulása mellett bizalommal legyenek a fogorvosi rendelő felé. A fogorvosoktól való félelem leküzdését kedvességgel, odafigyeléssel, türelemmel segítik.

DSC_4656

Prof. Dr. Kovács Lászlótól, a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ általános elnökhelyettesétől a Kollektíva nevében Erdősné Dr. Kenyeres Krisztina operatív vezető vette át az oklevelet.

Gratulálunk az elismeréshez, és munkájukhoz további sok sikert kívánunk!

SZTE Fogorvostudományi Kar