ProPro

Kitüntetést kapott Prof. Dr. Rakonczay Zoltán

Az idei évben a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara Pro Facultate díjban részesítette Prof. Dr. Rakonczay Zoltánt.

Karunk e-cím odaítélésével szeretné kifejezni nagyrabecsülésünket és szeretnénk főhajtással tisztelegni Professzor Úr szakmai munkássága, valamint a Fogorvostudományi Kar és jogelődintézménye iránt tanúsított több évtizedes elkötelezettsége előtt.

Pro_Facultate_dij

Munkásságához további sok sikert, és jó egészséget kíván a Fogorvostudományi Kar!

Pro_3

• február 3. 08:00 - május 16. 00:00
    május 7. 08:00 - 9. 17:00
    Engedje meg, hogy ezúton hívjuk meg a Magyar Fogorvosok Egyesületének szervezésében már 15 éve hagyományosan megrendezésre kerülő Perspektívák a Paro-Implantológiában és a Komprehenzív Fogászatban című konferenciánkra, amelyet 2020. május 7-9. között Szegeden rendezünk meg az SZTE József Attila Tanulmányi és Információs Központban, amelyre már fogadjuk a regisztrációkat a csatolt jelentkezési lapon és honlapunkon (https://www.symposiumszeged.com/hu/regisztracio).
  • május 18. 08:00 - június 27. 08:00