Kulfoldi_delegacio

Kínai delegáció látogatása a Fogorvostudományi Karon

Május 13-án a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karára látogatott Prof. Liu Feng, Dr. Wang Miaozhen és Dr. Shi Xiaorui a Pekingi egyetem képviseletében, Kínából.

A raktori hivatalban tartott kerekasztal megbeszélésen részt vett a Fogorvostudományi Kar dékánja és a kar tanszékvezetői.

Az eseményt Dr. Wang Miaozhen előadása nyitotta meg "Guided implant surgery with dynamic navigation in esthetic region" címmel.

DSCN9805

Az előadások sorozatát folytatta Dr. Shi Xiaorui "Digital technique integrated to occlusal diagnosis and treatment" bemutatója.

DSCN9837

A Fogorvostudományi Kar tanszékvezetői és a tanszék megbízott képviselői bemutatták a karunkon folyó munakfolyamatokat.

DSCN9843  Prof. Dr. Nagy Katalin a Szájsebészeti Tanszékről tartott előadást.

DSCN9849

Dr. Párkányi László a Parodontológiai Tanszékről tartott előadást.

DSCN9858

Dr. Fráter Márk a Konzerváló és Esztétikai Fogászati Tanszékről tartott előadást.

DSCN9874

Dr. Körmöndiné Dr. Buzás Krisztina az Orálbiológiai és Kísérletes Fogorvostudományi Tanszékről tartott beszámolót.

DSCN9879

Prof. Dr. Madléna Melinda a Fogszabályozási és Gyermekfogászati Tanszékről tartott előadást.

DSCN9881

Dr. habil. Baráth Zoltán a Fogpótlástani Tanszékről tartott előadást.

Az előadások végén kötetlen beszélgetésben társalogtak a felek közös jövőbeli együttműködés kialakításáról. Az esemény ajándékozással és közös ebéddel zárult.

DSCN9892

DSCN9893