Visible_Body

Interaktív metszetek, 3D modellek és animációk - Visible Body

Örömmel értesítjük Olvasóinkat, hogy egyetemünkön elérhetővé vált a Visible Body felülete, amely interaktív metszetek, 3D modellek és animációk gyűjteménye.

Minden struktúra kattintható, forgatható, mozgatható, elrejthető, és személyes fiók létrehozása után lehetőség van saját jegyzetek készítésére is. A feldolgozott tananyag képként letölthető, és kvízek is segítik az ismeretek elsajátítását.

Egyetemünkön jelenleg öt modul érhető el. A "hagyományos" atlasz mellett mozgás közben is megfigyelhetők az egyes ízületek, követhető az izmok eredése, tapadása, beidegzése. Ezen kívül egy általános és egy keringési rendszerre fókuszáló, háromdimenziós élettani animációkból álló gyűjtemény is rendelkezésre áll.

Visible_Body_-_Teeth_Blood_Supply

A felület asztali számítógépen és mobil eszközön böngészőn keresztül használható, és számtalan hasznos segédeszközt kínál, melyekkel érdemes megismerkedni.

A modulok egyetemi IP tartományon belül és proxy segítségével is elérhetőek.

Az alábbi ismertetők segíthetnek az eligazodásban, de az e-helpen is várjuk a kérdéseket.

Az öt modulról a következő oldalon találhatnak videós ismertetőket:

- Visible Body Human Anatomy Atlas
- VB Muscle Premium Module