gyak_kiem

A Fogorvostudományi Kar “nyílt gyakorlatot” tartott

Az első alkalommal, ez év áprilisában tartott program jó alkalom volt a Magyarországon egyetemi előkészítő kurzuson résztvevő külföldi diákok számára arra, hogy belekóstoljanak a hallgatói tanlaboratóriumi gyakorlatokba.

gyakorlat1

Egyszerű feladatokat, mint fogak rajzolása, viaszfaragás, ördöglakat készítése kaptak és teljesítettek. Ezzel kipróbálhatták ügyességüket és türelmüket, két fontos feltételt ahhoz, hogy jó fogorvosok legyenek – természetesen az elméleti felkészültség mellett. A gyakorlat jó hangulatban telt, a diákoknak tetszett a lehetőség. A jövőben a magyar jelentkezőknek is érdemes lesz hasonló lehetőséget nyújtani.

Minden közreműködő segítségét köszönjük.

Hírek RSS

Friss hírek

november 21.
    Beszélgetés a digitális felsőoktatásról Regisztráció fent a "Jegyek" pontnál vagy itt (ajánlott): https://goo.gl/forms/akKoiahciwdClvrI2 A részvétel DÍJMENTES.
    november 22. 18:00 - december 9. 00:00
    Kiállítást megnyitja: Dr. Nagy Imre, művésztörténész
    november 23.
    Az esemény programjairól pontos információt később osztunk meg.
    november 23.
    A tavalyi rendezvény sikerén felbuzdulva idén is várunk minden kedves érdeklődőt Karrier Börze rendezvényünkön. Amennyiben a közeljövőben bővíteni tervezi rendelőjét, esetleg új kollégát keres, és szeretne csapatában egy kiválóan képzett, lelkes, felelősségteljes, fiatal fogorvost, jöjjön el és ismerje meg a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának végzős hallgatóit! Amennyiben kérdése van, vagy regisztrálni szeretne, keressen minket a fogkarrierborze@gmail.com e-mail címen. Szeretettel várjuk!
    november 29.
    A nyílt nap információs oldala mellett javasoljuk az egyetem honlapjának és a karok honlapjainak áttekintését is további információkért.