Budapesti_Nyari_Fesztival_2018_julius_SZTE-FOK_kezdo

Júliusi előadások 30% kedvezménnyel!

Nagyszabású jubileumi évad a Budapesti Nyári Fesztiválon 2018-ban. Világsztárok és szuperprodukciók a Margitszigeten, műfaji kavalkád és sokszínűség a Városmajorban.

Idén ünnepli fennállásának és működésének 80. évfordulóját Európa egyik legkedveltebb kulturális színtere, a Margitszigeti Szabadtéri Színpad. A jubileumi évad kuriózumnak ígérkezik a főváros kulturális életében: újfajta közösségi eseményekkel és minden eddiginél különlegesebb programsorozattal várja az érdeklődőket a 2018. évi Budapesti Nyári Fesztivál.

A jegyeket egységesen 30% árengedménnyel ​kínálják az itt felsorolt előadásokra, és szeretettel várják a jegyigényeket!

A júliusi ajánlat érvényessége: JÚLIUS 8. A kedvezményes jegyek korlátozott számban állnak rendelkezésre.

Jó szórakozást!

80_eves_a_margitszigeti_szabadteri

Hírek RSS

Friss hírek

november 21.
    Beszélgetés a digitális felsőoktatásról Regisztráció fent a "Jegyek" pontnál vagy itt (ajánlott): https://goo.gl/forms/akKoiahciwdClvrI2 A részvétel DÍJMENTES.
    november 22. 18:00 - december 9. 00:00
    Kiállítást megnyitja: Dr. Nagy Imre, művésztörténész
    november 23.
    Az esemény programjairól pontos információt később osztunk meg.
    november 23.
    A tavalyi rendezvény sikerén felbuzdulva idén is várunk minden kedves érdeklődőt Karrier Börze rendezvényünkön. Amennyiben a közeljövőben bővíteni tervezi rendelőjét, esetleg új kollégát keres, és szeretne csapatában egy kiválóan képzett, lelkes, felelősségteljes, fiatal fogorvost, jöjjön el és ismerje meg a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának végzős hallgatóit! Amennyiben kérdése van, vagy regisztrálni szeretne, keressen minket a fogkarrierborze@gmail.com e-mail címen. Szeretettel várjuk!
    november 29.
    A nyílt nap információs oldala mellett javasoljuk az egyetem honlapjának és a karok honlapjainak áttekintését is további információkért.