levendula_napok_SZTE-FOK_kezdo

Egy hétvége a Füvészkertben a levendula jegyében

Ötödik alkalommal szervez Levendula Napokat a Szegedi Tudományegyetem Füvészkertje és az SZTE Kulturális Iroda. Június 30-án és július 1-jén 9 órától kézműves termékekkel, ismeretterjesztő előadásokkal, bemutatókkal, koncertekkel és színházi műsorral várják az érdeklődőket az SZTE Füvészkertben.

A kétnapos rendezvényen színvonalas és színes színházi előadásokkal, koncertekkel, ismeretterjesztő-, egészségmegőrző előadásokkal és bemutatókkal várják a levendula szerelmeseit és az érdeklődőket.

Az előadásokon kívül kézművesek, növénytermesztők és méhészek is várják a látogatókat. Egész nap levendulás kézműves termékek, ajándéktárgyak, természetes alapanyagú kozmetikumok és élelmiszerek, valamint levendula, egzotikus és évelő növények vásárlására is lehetőség lesz. A kicsiknek gyermekprogramokkal és kézműves foglalkozásokkal készülnek a szervezők.

Koncertezik többek között a Terebes zenekar, a Szelence Énekegyüttes, Benedekfi István és Benedekfi Zoltán, a Boggie együttes, valamint Szondi Péter és Szondi Tamás, sőt bolgár dalok is felcsendülnek Lakos Boglárka és Klebniczki György előadásában. Fellép a Haramia együttes, a JaMese, Váczi Eszter, a Szegedi Nemzeti Színház és a Grimm-Busz Színház.

A részletes program az V. Szegedi Levendula Napok honlapján megtalálható.

Forrás: szte_info_logo_kicsi_60x40 – Kocsis Bernadett

Hírek RSS

Friss hírek

november 21.
    Beszélgetés a digitális felsőoktatásról Regisztráció fent a "Jegyek" pontnál vagy itt (ajánlott): https://goo.gl/forms/akKoiahciwdClvrI2 A részvétel DÍJMENTES.
    november 22. 18:00 - december 9. 00:00
    Kiállítást megnyitja: Dr. Nagy Imre, művésztörténész
    november 23.
    Az esemény programjairól pontos információt később osztunk meg.
    november 23.
    A tavalyi rendezvény sikerén felbuzdulva idén is várunk minden kedves érdeklődőt Karrier Börze rendezvényünkön. Amennyiben a közeljövőben bővíteni tervezi rendelőjét, esetleg új kollégát keres, és szeretne csapatában egy kiválóan képzett, lelkes, felelősségteljes, fiatal fogorvost, jöjjön el és ismerje meg a Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Karának végzős hallgatóit! Amennyiben kérdése van, vagy regisztrálni szeretne, keressen minket a fogkarrierborze@gmail.com e-mail címen. Szeretettel várjuk!
    november 29.
    A nyílt nap információs oldala mellett javasoljuk az egyetem honlapjának és a karok honlapjainak áttekintését is további információkért.