Világszínvonalú egészségügyet, vonzó képzést tervez Szegedre Rovó László

Rovó Lászlót választotta meg december közepén rektorjelöltnek a Szegedi Tudományegyetem szenátusa. A fül-orr-gégész professzor jövő nyártól vezetheti a város legnagyobb munkáltatóját, ahol a következő években milliárdos fejlesztések indulnak meg.

Terveiről, vezetői elképzeléseiről beszélgetett vele fél évvel várható hivatalba lépése előtt a Délmagyarország Napilap.

• január 16.
    Dr. Zsedényi Ádám Kornél doktorjelölt "Investigation of Tissue Engineering Scaffolds for Potential Medical Applications" című doktori (Ph.D.) értekezésének nyilvános vitája. További információk: http://doktori.bibl.u-szeged.hu/4158/
  • január 17.
    A Szegedi Regionális Vérellátó Központ januárban több helyszínen tart kiszállásos véradást. A véradáshoz arcképes igazolvány (személyigazolvány, jogosítvány, diákigazolvány), lakcímigazoló kártya és TAJ szám szükséges. Intézeti véradások: Szeged, Honvéd tér 4. hétfő, kedd, péntek 7-14 óra szerda – csütörtök 10-18 óra
    január 18. - 20.
    A Fogorvostudományi Kar munkatársai és hallgatói idén is szeretettel várják az érdeklődőket az SZTE standjánál. A belépés minden vendég számára ingyenes!
  • február 3.
  • február 6.
    Téma: TOP 100 közlemény, TOP 100 kutató, TOP 100 egyetem. Mi is benne vagyunk?