EK-kulso-1

Hallgatói beiratkozás az Egyetemi Könyvtárba

Az Egyetemi Könyvtár felhívása:

"Ezúton is értesítünk minden kedves SZTE-s hallgatót, hogy megkaptuk a Neptunból az adatokat azokról a hallgatókról, akik 2018. január 09-ig (akár korábban bármikor) kitöltötték a MODULO-ban könyvtárunk belépési nyilatkozatát.

Az első éves hallgatókat, illetve korábban nem regisztráltakat kérjük, fáradjanak a kölcsönző pulthoz személyi igazolványukkal, ahol gyors adategyeztetés után kiállítunk számukra egy olvasójegyet, amely már alkalmas az összes könyvtári szolgáltatásunk (többek között a kölcsönzés vagy az Eduroam wifi hálózat) igénybevételére.

Amennyiben valaki már korábban be volt iratkozva, semmi további teendője nincs, a korábbi olvasójegyével/diákigazolványával akadálytalanul használhatja szolgáltatásainkat, a tagságuk automatikusan hosszabbodott.

Köszönjük az eddigi türelmet!"

EK-belso-4

Szegedi Tudományegyetem Klebelsberg Kuno Könyvtára
Cím: 6722, Szeged, Ady tér 10.
Telefon: +36(62)546-633
E-mail: info@ek.szte.hu