SZTE nyári szünet 2018 (SZTE FOK kezdő)

Nyári szünet a Szegedi Tudományegyetemen

2018. augusztus 4-20. között bezár az SZTE épületeinek nagy része. Kivéve az egyetem egészségügyi részlegeit, ahol a betegellátás a szünet alatt is a megszokott módon működik!

E két héten az SZTE épületeinek többsége – közte például Szegeden a Dugonics téri rektori hivatal; az Ady téri József Attila Tanulmányi és Információs Központ, benne a Klebelsberg Könyvtár; illetve az SZTE 12 karának oktatást szolgáló minden ingatlanja – bezár. Az ott dolgozók nyári szabadságukat töltik, az ügyintézés szünetel, az energiaigényes klímaberendezéseket kikapcsolják.

A betegellátás folyamatosan működik a 2018. augusztus 4-20. közötti napokra elrendelt nyári szünetben is!

Az SZTE nyári szünet utáni első munkanapja: 2018. augusztus 21. (kedd), amikortól a felsőoktatási intézményben visszaáll a szokásos munkarend.