SZTE_nyarindito_kirandulas_SZTE-FOK_kezdo

III. „Nyárindító” kerékpár és vízitúra egyetemi dolgozóknak

Az SZTE Sportközpont és a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület nyárindító kerékpár és vízitúrát szervez egyetemi dolgozóknak 2017. június 24-én, szombaton. Jelentkezési határidő: 2017. június 20.

Az SZTE Sportközpont és a DÉMÁSZ Szeged Vízisport Egyesület lehetőséget biztosít az egyetem oktatói és dolgozói, valamint családtagjaik számára egy közös kirándulásra, mely kerékpárral Algyőre, vízen vissza Szegedre, igény szerint sárkányhajóval, indián kenuval vagy páros túrakajakokkal történik.

A hajók:

Sárkányhajó: 16 fő

Indián kenu: 2 felnőtt+2 gyerek, vagy 3 felnőtt

Kajak páros: 2 felnőtt, vagy 1 felnőtt+1 gyerek

(A hajók beosztása a jelentkezés sorrendjében történik)

Gyülekező 2017. június 24-én 9 órakor a Vízitelepen, Felső Tisza part 4.

• Indulás kerékpárral a Tisza töltésen végig az Algyői strandig. 16 km
  • A strandon a kerékpárok felrakodása vontára, szabad játék, tollas-, röplabda, foci, kajakok kipróbálása, lapát helyes fogása, evezés gyakorlása.
  • 14h-kor vízre szállás és evezés a Tiszán a Vízitelepig.
  • Várható érkezés: 17h
  • Vacsora: bográcsban készült paprikás krumpli

Jelentkezési határidő: 2017. június 20.

Létszám: Minimum 16 fő, maximum 30 fő / a jelentkezés sorrendjében

Szükséges felszerelés: Kerékpár, sapka, naptej, fürdő ruha, törölköző, tányér, evőeszköz, innivaló, szendvics.

Részvételi költség: 3.000 Ft, ami tartalmazza a kerékpárok visszaszállítását, a hajóbérlést, bográcsost.

Jelentkezés (a hajótipus megadásával) és a részvételi költség befizetése Petrovicsné Tejes Editnél az SZTE Sportközpontban:

• kedd 10 -12 óra
  • csütörtök 14 -16 óra