EHÖK Kutatási pályázati felhívás

A pályázatok leadási határideje: 2017. május 31.

A Szegedi Tudományegyetem Egyetemi Hallgatói Önkormányzata kutatási pályázatot hirdet az SZTE minden hallgatója számára “Kulturális kezdeményezések a Szegedi Tudományegyetemen és annak jogelődjein 1921-től” címmel.

A páyázat célja: A kutatás célja felderíteni azon hallgatói kulturális kezdeményezéseket, melyek 1940-től, a Ferenc József Tudományegyetem Kolozsvárra kerülésétől kezdve működtek. Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat célul tűzte ki, hogy új formában ugyan, de megvalósítja azokat a hallgatói kulturális kezdeményezéseket (pl. irodalmi est, vitaklub, stb.), melyek ma nem szerepelnek az SZTE EHÖK kulturális rendezvény-repertoárjában.

A pályázatok végső leadási határideje: 2017. május 31.

A pályázat díjazása: Karonként a nyertes pályázatok 100 000 Ft díjazásban részesülnek.

További részletek a pályázati kiírásban olvashatók.