nyelvi-kavalkad-SZTE-FOK_kezdo

Nyelvi Kavalkád az SZTE-n

Ingyenes próbanyelvvizsgák, idegen nyelvű játékok, előadások és hallgatói fórumok várják az érdeklődőket az uniós elismerésben részesült Nyelvi Kavalkádon 2017. október 5-én egész nap az SZTE IKI Honvéd tér 6. szám alatti épületében. Minden program ingyenes!

A program ötvözi a nyelvtanulás népszerűsítését, a nyelvi ismeretek játékos bővítését, az interkulturalitás fogalmának és gyakorlatának meghonosítását, illetve ezekkel párhuzamosan a nyelvtanárok szakmai és kötetlen eszmecseréjének lehetőségét. A Nyelvi Kavalkád segítségével a szervezők hatékonyan ösztönzik a diákokat a nyelvtanulásra és hozzájárulnak a nyelvtanárok szakmai megújulásához és motivációjához is.

A 8 órakor kezdődő, egész napos program keretében szintfelmérőkkel, próbanyelvvizsgákkal, workshopokkal, játékos feladatokkal és interaktív programokkal várják az érdeklődőket.

nyelvi-kavalkad-2017-programok

Program (pdf)