gyermekrajz_palyazat_2016_SZTE-FOK_kezdo

A Szegedi Tudományegyetem Fogorvostudományi Kara

rajzpályázatot hirdet!

5-8 éves gyermekek részére

„Fogkefe a legjobb barátom” címmel

A pályázat témái:

- Amit a fogacskáink szeretnek

- Fogtündér látogatása

Pályázni lehet ceruzával, zsírkrétával és vízfestékkel készült képpel, mely a pályázati témához kapcsolódik. Egy gyerkőc csak 1 db képpel pályázhat!

(A pályázatot kiíró Fogorvostudományi Kar munkatársainak közeli hozzátartozói
nem pályázhatnak!)

A képek bal alsó sarkában fel kell tüntetni a gyermek nevét, életkorát és óvodája/iskolája nevét. A hátoldalra kérjük ráírni a lakcímet, a szülő teljes nevét, e-mail címét és telefonos elérhetőségét.

Beküldési határidő: 2016. 06. 10. (péntek)

Cím: 6720 Szeged, Tisza Lajos krt. 64-66. Dékáni Titkárság - „Mosolypart” jeligére

Személyesen és postai úton is leadható. (Kérjük, néhány nappal korábban adják postára a pályázatot, hogy időben megérkezzen hozzánk!)

Díjátadó:

2016. 06. 19-én az IH Rendezvényközpont szervezésében megrendezésre kerülő „Mosolypart Gyermekfesztivál”-on.

Helyszín:

Szegedi Partfürdő Kemping és Apartman

Középkikötő sor 1-3. Szeged, 6726 Magyarország + Google Térkép

Fődíj egy 20.000 Ft értékű Philips Sonicare for Kids típusú, bluetooh-os elektromos fogkefe, a Philips Magyarország Kft. felajánlása.

A fogkeféről részletes információkat itt olvashat.

Philips_Sonicare_rev_logo_2014_RGB

mosolypart_2016-3_plakat