Educatio_2016_SZTE-FOK

Educatio 2016 - Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás

2016. Január 21-23. között idén is vár minden érdeklődőt a 16. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás!

Az Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás azzal a céllal jött létre, hogy választ adjon a felsőoktatással kapcsolatos kérdésekre. Feladata összekapcsolni a kiállítókat: a hazai – és külföldi felsőoktatási intézményeket, tankönyvkiadókat, nyelviskolákat, szakképző intézményeket az érdeklődőkkel: a diákokkal, a szülőkkel és az oktatókkal.

A 3 napos kiállításon az érdeklődők az egyetemek, főiskolák standjainál megismerkedhetnek a többi között a felvételi követelményekkel, a választható tárgyakkal, a kollégiumi lehetőségekkel, a juttatásokkal, ösztöndíjakkal, a hallgatói élettel vagy akár az elhelyezkedési esélyekkel is.
A válaszokat a lehető leghitelesebb forrásból kaphatják meg a kilátogatók, a pavilonoknál az intézmények jelenlegi hallgatóit is kérdezhetik, akik a hasznos információkon kívül megosztják velük saját tapasztalataikat.

A 16. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon a Szegedi Tudományegyetem is megjelenik. Idén az F29-es standon tájékoztatják a felvételizésre készülő diákokat, a szüleiket és tanáraikat a 12 kar és az SZTE Tanárképző Központ szakkínálatáról.

educatio2016_terkep_SZTE-FOK

Standunkon mindenkit sok szeretettel vár az SZTE csapata!

Időpont: 2016. január 21-23. (csütörtök-péntek-szombat)

Nyitva tartás: 10-17 óra

Helyszín: SYMA Rendezvény és Kongresszusi Központ (1146 Budapest, Dózsa György út 1.)

Megközelítés:

• 2-es metró: Puskás Ferenc Station állomás
  • 1-es villamos: Stadionok megálló
  • 75-ös, 77-es és 80-80A-s trolibuszok
  • 95-ös, 130-as, 195-ös buszok
  • Stadion helyközi pályaudvarról gyalogosan
  • Keleti Pályaudvarrtól rövid sétával (1 metrómegálló)

A belépés minden vendég számára ingyenes!

További információ a 16. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállítás honlapján.