Egyetemi_Tavasz_2016_SZTE-FOK_kezdo

13. Egyetemi Tavasz

Az Egyetemi Tavasz a Szegedi Tudományegyetem tavaszi rendezvénysorozata, melyet 2004 óta minden áprilisban megrendez az SZTE Kulturális Iroda.

A fesztiválon nem csupán az egyetem kapuit nyitják meg a város polgárai számára, de egyetemünk oktatói, dolgozói, hallgatói is megmutatják mûvészi tehetségüket.

Az idei Egyetemi Tavasz immár tizenharmadik alkalommal kínál több mint kétszáz programot városszerte: komoly- és könnyûzenei koncerteket, elôadásokat, kiállításokat, táncházakat, színházi elôadásokat, könyvbemutatókat és minden hétköznap délben verseket.

Egyetemi Tavasz 2016 - programok

Remélhetőleg az egyetemi és városi helyszíneken szervezett többnyire ingyenesen látogatható programok között mindenki megtalálja a számára legérdekesebbeket.