szavazas_FOK

SZTE Összegyetemi Gólyabál 2015

A Szegedi Tudományegyetemen nagy hagyománya van a táncos mulatságoknak. Az idei tanév báli szezonját az SZTE Összegyetemi Gólyabál nyitja majd november 7-én a Városi Sportcsarnokban.

Nagy múltra visszatekintő hagyomány az elegáns mulatságokban a bálkirály és bálkirálynő választás. Nem lesz ez másként a Szegedi Tudományegyetem Összegyetemi Gólyabáljában sem!

Minden kar egy párt, egy fiú és egy lány jelöltet indíthat az összegyetemi korona megszerzéséért, akiket a karok hallgatói Facebook-os szavazás alapján juttatnak a döntőbe. Ha Te is szívesen szállnál harcba az egyetem bálkirályának vagy bálkirálynőjének címéért, nincs más dolgod, mint a saját karod eseményébe posztolni egy képet a megadott szöveggel, majd a legtöbb kedvelést begyűjteni a fotódra! Az összegyetemi fordulóba jutók portfólió fotózáson vesznek részt, a nyertes pár pedig az értékes nyeremények mellett egy évig viselheti a megtisztelhető Összegyetemi Gólyakirály és Gólyakirálynő címet!

Jelentkezési feltételek:

• SZTE-s hallgató legyél
  • Frissen felvett azaz gólya

Szeretnéd, ha FOK-os lenne az Összegyetemi Gólyakirály/Gólyakirálynő?

Csak egy gombnyomás, szavazz!

Szavazás lezárása:

2015. október 25. (vasárnap)