Dr. Szilárd János professor emeritus

Elhunyt Dr. Szilárd János professor emeritus

Méltósággal viselt betegség következtében, 87 éves korában elhunyt Dr. Szilárd János András, az orvostudományok kandidátusa, emeritus professzor, az SZTE jogelőd Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem rektora, az Ideg-és Elmegyógyászati Klinika korábbi tanszékvezető egyetemi tanára.

A Szegedi Tudományegyetem, az Általános Orvostudományi Kar, a Magyar Pszichiátriai Társaság és a gyászoló család mély megrendüléssel tudatja, hogy

Dr. Szilárd János András
az orvostudományok kandidátusa

a jogelőd Szegedi Orvostudományi Egyetem klinikai rektorhelyettese,
a jogelőd Szent-Györgyi Albert Orvostudományi Egyetem rektora,
az Ideg-és Elmegyógyászati Klinika korábbi tanszékvezető egyetemi tanára,
a Magyar Pszichiátria Társaság alapító főtitkára, későbbi elnöke, majd tiszteletbeli elnöke, a Magyar Addiktológiai Társaság korábbi társelnöke,
emeritus professzor

87 éves korában, méltósággal viselt betegség következtében

2015. október 16-án elhunyt.

gyász

Temetésére és búcsúztatására

2015. október 30-án (pénteken) 13.00 órakor
a szegedi Belvárosi Temetőben kerül sor.

Emlékét az Egyetem, a Magyar Pszichiátriai Társaság, tanítványai, a Pszichiátriai és a Neurológiai Klinika munkatársai, valamint családja szeretettel megőrzik.

A tisztelt és megbecsült orvosprofesszortól a Szegedi Tudományegyetem és a a Magyar Pszichiátriai Társaság saját halottjaként búcsúzik.

Kérjük az együttérzőket, hogy a gyászszertartáson egy szál virággal búcsúzzanak.